Contact

Zeilen is een uitgave van Gottmer Uitgevers Groep B.V.

Abonnementen & Klantenservice

E-mail: klantenservice@zeilen.nl
Telefoon: +31 (0)85 – 888 5616

Correspondentie 

Postbus 317, 2000 AH  Haarlem
E-mail: info@zeilen.nl
Telefoon: +31 (0)23-820 0100

Bezoekadres

Zijlweg 308, 2015 CN  Haarlem

Hoofdredacteur

Ben Rutte: ben@zeilen.nl

Eindredacteur

Arianne Raamstijn: arianne@zeilen.nl

Redactie

Bertine van Dijk: bertine@zeilen.nl
Floortje Gunst: floortje@zeilen.nl 
Marinus van Sijdenborgh: marinus@zeilen.nl

Secretariaat

Iris van den Heuvel: info@zeilen.nl

Marketing

Vincent Bakker: marketing@zeilen.nl
Anouk Boermans: anouk@zeilen.nl
Iris van den Heuvel

Advertentieverkoop

Erik van Kasteel, +31 (0)6 – 14 63 18 43
erik@zeilen.nl

Uitgever

Gottmer Uitgevers Groep

Vormgeving

Mark van den Driest

Druk- en bindwerk

Corelio Printing

Distributie

Aldipress

Social media

Facebook: Facebook.com/Zeilenmagazine
Instagram: @zeilen_magazine
Twitter: @zeilen_magazine
YouTube: Zeilen
LinkedIn: Zeilers

BEDRIJFSGEGEVENS

KVK nummer: 711 952 97
BTW nummer: NL8586.17.511.B.01
Algemene voorwaarden: Algemene voorwaarden & Privacy